JV5_8972_us

Polyfunkční dům Šestka Uherské Hradiště

 

Proč Šestka?

Název se vybíral poměrně jednoduše. Jelikož výstavba probíhala na místě, kterému se odjakživa neřekne jinak než „U šesti“ a zároveň jsme součástí skupiny, která čítá celkem šest investorů, název Šestka se nabízel téměř automaticky.

Původním záměrem zástavby parkoviště před Klubem kultury bylo odstínění stavby Klubu kultury od historického centra Uherského Hradiště. Návrhy venkovní fasády zpracovávalo několik architektonických kanceláří, na vzhledu se podílel taktéž Památkový ústav a další instituce. Věříme, že venkovní vzhled celého objektu pomůže ke zkrášlení centra Uherského Hradiště.

uprava-skica

Polyfunkční dům Uherský Brod

 

„Co tam vlastně bude stát???“ kladou si otázku Broďané a okolní mezi sebou.

Polyfunkční dům na Masarykově náměstí prochází nyní výstavbou a předpokládané dokončení objektu bude v letních měsících roku 2020. Tento objekt architektonicky zpracovala kancelář Ateliér EVRO ze Zlína za účasti Národního památkového ústavu Kroměříž.

Věříme, že dům do samotného centra Uherského Brodu vnese nový stavební prvek a potěší nejedno oko.

I zde Vám nabídneme k pronájmu lukrativní bytové i komerční prostory. Pokud už teď víte, že byste měli zájem otevřít si svoji restauraci nebo nějak jinak využít prosklené přízemní prostory tohoto nadčasového objektu, tak neváhejte a dejte nám vědět.

Přikládáme několik fotografií z právě probíhající výstavby.